Oferta

Blachodachówki

Blachodachówki Vanessa
Blachodachówki Venecja

Blachodachówka modułowa Venecja to innowacyjny i wyjątkowy wyrób przeznaczony na pokrycia dachowe. Blachodachówka wytwarzana jest ze szwedzkich blach (SSAB) z powłoką Prelaq X-Matt oraz dodatkowo także z blach niemieckich z matową powłoką D-Matt. Produkt wyróżnia się unikalnym kształtem - 5 falami dolnymi i 6 wierzchołkami - a ponadto posiada specjalnie uformowane naroża, aby umożliwić idealne składanie i przyleganie do siebie arkuszy na powierzchni dachu.
Dodatkowe tłoczenia dolnej krawędzi fali podkreślają wyjątkowy kształt blachodachówki Venecja i przywodzą na myśl ekskluzywną dachówkę ceramiczną.
Dzięki łatwości i szybkości montażu nasza blachodachówka Venecja uzyskała rekomendację Polskiego Stowarzyszenia Dekarzy.
Blachodachówki Klara

Blachodachówka KLARA wykonywana jest na nowoczesnej linii sterowanej komputerowo.

Wykonywana jest z blachy powlekanej o grubości 0,50 mm cynkowanej ogniowo co daje jej niezwykłą wytrzymałość. Moduł dachówki 350 mm do złudzenia przypomina tradycyjną dachówkę ceramiczną. Blacha dachówkowa oferowana jest w bogatej palecie kolorów RAL.

Zabezpieczona jest folią jonizującą chroniącą przed ewentualnymi uszkodzeniami. KLARA przeznaczona jest do budynków w których estetyka i wygląd mają ważną rolę. KLARA zapewnia wspaniały i niepowtarzalny wygląd dachu na długie lata.Blachodachówki Kobra

KOBRA jest to nowoczesna blachodachówka wysokiej jakości. Produkowana w zróżnicowanej palecie kolorów.

Spełniająca wysokie oczekiwania klientów pod względem estetycznym jak i też wytrzymałościowym.

Wykonywana jest z blachy powlekanej o grubości 0,50 mm cynkowanej ogniowo.

Niewielki ciężar około 5 kg i szybki montaż blachodachówki KOBRA to zalety.

Pliki do pobrania KLARA

Pliki do pobrania KOBRA